- Beschrijving
Beschrijving
Fast Dry Top-Coat 15ml geeft je dippoeder nagels een hoogglans finish. Het is ook mogelijk om de Dippn ’Fast Air Dry Top Coat te gebruiken op nagellak, acryl en gels.
Creëer de perfecte acryl nagels op de meest eenvoudige manier! Geef je klant een alternatief voor de traditionele acryl en gel met dezelfde natuurlijke look en kwaliteit. Gebruik de Dippn’ poeders in combinatie met de NP Sticky Base en de NP Activator voor prachtige nagels in een paar eenvoudige stappen!
KENMERKEN & VOORDELEN
– Hoogglans afwerking
– Snel drogend
– Gemakkelijk te verwijderen met nagellak remover
– Geen vergeling
– Blijft glanzend tot je volgende manicure behandeling
GEBRUIK
Fast Dry Top-Coat is geschikt voor al jouw manicuren. Verwijder alle krassen met en buffer en breng een laag top-coat aan voor een perfecte hoogglans afwerking. Voor de matte look gebruik je Top Coat Matt.
Weet je dat de Dip poeder ook te gebruiken is met een van onze Acryl liquids? Hou je van een leuk felle kleur of ben je liever voor de Natural Look. Easy Nails heeft meer dan 50 verschillende kleuren van de Dip poeder in voorraad. Zo kan je de perfecte manicure creëren. Een voordeel van de Dippoeder is, dat hij makkelijk en snel te gebruiken is. Geen schade aan de natuurlijke nagel. Een primer is in principe niet nodig. Maakt geen verkleuringen op de natuurlijke nagel. Daarna is de Dippoeder gemakkelijk met Aceton te verwijderen.